İnternet ve yerel ağlar, bilişim teknolojilerin hızla gelişmesiyle birlikte iş ve özel ve iş hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Ev yaşantılarımızda fotoğraf, video, elektronik dokümanlar gibi birçok kişisel verilerimizi evimizde ya da internet üzerindeki depolama alanlarında saklamaktayız. Aynı zamanda iş hayatımızda da ticari yazışmalar, muhasebe, hesap bilgileri, şirket dokümanları ve iletişim bilgileri gibi bir çok bilgiyi sunucularda yada depolama alanların da saklamaktayız. Bu durum kötü niyetli insanların iştahını kabartmakta ve kazançlarımıza ya da verilerimizi gayri yasal bir şekilde elde etmeye çalışmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi hayatımızı kolaylaştırmanın yanında bizleri tehlikeli durumlara maruz bırakabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi aynı zamanda ağ güvenliğinin sağlanmasını daha zor bir hale getirdi.  Çünkü ağ güvenliği tehditleri de gelişmekte ve çoğalmaktadır.  Artık kurum içi kurumsal sistemi kilitlemek artık yeterli değildir çünkü şirket çalışanları ve şirket sahipleri internet olan heryerde ve her tür aygıtla sisteme bağlanıp çalışa bilmektedir. Bu yüzden mümkün olan en iyi ağ güvenliğini sağlamak ve değişen ortamlara uyum sağlamasını gerçekleştirmek önemli bir bilgisayar ağları konusudur.

Bu sayfa işletmeler için mümkün olan en iyi ağ güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak bir rehber olarak hazırlanmıştır. Bu sayfada en yeni haberlere ulaşıp, yeni bilgiler ve çözümler hakkında daha fazla bilgi elde edeceksiniz.

Misyonumuz Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Video

İletişim

Referanslarımız&Çözüm Ortaklarımız