Müşteri Hizmetleri Bizim En Büyük Teknolojimizdir.

Toplam Ağ Danışmanlığı (“TNC”), karmaşık iletişim konularının konsept, tasarım, danışmanlık, kurulum, yönetim ve desteğinden özel teknoloji çözümleri sunar. Ticari ve ileri teknoloji konut ağlarının uygulanması için değer odaklı tasarım, proje yönetimi, kurulum ve müşteri desteği sunan “toplam ağ” hizmet sağlayıcısıyız. Ağınızı Değerlendirmek Ağınızı İhtiyaçlandırır, Planlar, Geliştirir ve Bakımını Yapar.

Ağ uzmanlarımız, ağınız ve iletişim gereksinimleriniz için doğal bir ilerleme yolu planlamak üzere sizinle görüşmek üzere hazırlanmıştır. İş ihtiyaçlarınıza en uygun dosya sunucularını, posta sunucularını ve İnternet bağlantılarını yürütürüz.

Mobil Cihazlar (Blackberry, iPhone, Android)

İster bir sunucuya ister ayrı bir bilgisayara sahip  olun, mobil cihazları (Blackberry, iPhone veya Treo) çalışma ortamınıza entegre etmek için uzmanız.

İş devamlılığı

Felaketler birçok biçimde gelir ve iş kaybınızı azaltmak için sitenizi düzgün bir şekilde yedeklemeniz gerekir. İster kusurlu bir disk sürücüsü, hasar veya büyük bir felaket olsun, yönetilen yedekleme hizmetlerimiz sizi derhal kullanabilir ve çalıştırabilir.

Uygulama düzeyinde uzmanlık

Sizin veya çalışanlarınızın Word, Outlook, Excel, Access veya diğer herhangi bir uygulamada bir göreve nasıl ulaşılacağı konusunda sorularınız varsa, cevaplarımıza sahibiz. Kalifiye profesyonellerin personelimiz görevleri basitleştirilmiş bir şekilde açıklamak için zaman ayıracaktır. Onların birkaç dakika içinde verebileceğimiz cevapları bulmaya çalışmak için başlarını bir duvara karşı savuşturmalarına izin vermeyin. Personeliniz için de değiştirilmiş eğitim sınıfları sunuyoruz.

Web Sitesi Hizmetleri

İster birisi için sizin için bir web sitesi hazırlamanıza veya varolan bir siteyi korumaya ihtiyacınız olsun, işinize yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz.

Özel İnternet Çözümleri

Çok uygun maliyetli, isteğe bağlı telefon görüşmesi çözümlerinden hızlı ve özel ağ bağlantılarına kadar, işiniz için teknolojik altyapınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardım etme olanağımız var.

Rutin bakım

İş istasyonlarınızın ve sunucularınızın en üst düzeyde performans göstermelerini sağlamak. 24 x 7 izleme ve bakım servisimiz, yedeklemelerinizi doğruluğunu izlememize, sunucudaki günlükleri kontrol etmenize, Windows’un hayati güncellemelerini gerçekleştirmenize ve virüs ve casus yazılım korumanızın her zaman güncel olmasını sağlamamıza izin verir.

Ev Ofis Operasyonlarına Destek

İster bir bilgisayarınız olsun isterse birden fazla bilgisayarınız varsa, destek şarttır.  İş ihtiyaçlarınız için iş altyapınıza katma değer sağlıyoruz. İşletmeniz için toplam sahip olma maliyetini  düşürürken yatırım geri dönüşü  artıyor. Ağ uzmanlarımız, ağınız ve iletişim gereksinimleriniz için stratejiler uygulamak için sizinle bir araya geleceklerdir.