İnternet ve yerel ağlar, bilişim teknolojilerin hızla gelişmesiyle birlikte iş ve özel ve iş hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Ev yaşantılarımızda fotoğraf, video, elektronik dokümanlar gibi birçok kişisel verilerimizi evimizde ya da internet üzerindeki depolama alanlarında saklamaktayız. Aynı zamanda iş hayatımızda da ticari yazışmalar, muhasebe, hesap bilgileri, şirket dokümanları ve iletişim bilgileri gibi bir çok bilgiyi sunucularda yada depolama alanların da saklamaktayız. Bu durum kötü niyetli insanların iştahını kabartmakta ve kazançlarımıza ya da verilerimizi gayri yasal bir şekilde elde etmeye çalışmaktadır.Teknolojinin ilerlemesi hayatımızı kolaylaştırmanın yanında bizleri tehlikeli durumlara maruz bırakabilmektedir.Teknolojinin gelişmesi aynı zamanda ağ güvenliğinin sağlanmasını daha zor bir hale getirdi.  Çünkü ağ güvenliği tehditleri de gelişmekte ve çoğalmaktadır.

Bir şirket olarak BT çözümlerini yenilemek, sağlam bir uluslararası altyapı oluşturmak ve her bölgede pazarın en kaliteli hizmetlerini yetiştirmek için çalışıyoruz.HIZLI - İLERİ Düşünme, Çeviklik, Sinerji ve Teknoloji vizyonumuzla hareket ederek, müşterilerimize ve ortakların iş başarısı için sinerji oluşturmalarına yardımcı olarak ileri teknolojiyi tasarlayan BT stratejilerini birinci sınıf teknolojiler ve çevik hizmetler ile birleştiriyoruz. Bize ve müşterilerimize yeni iş büyümesine neden olan dinamik gücü açığa çıkarmalarına yardımcı olmak için heterojen bir yaklaşım sunduğumuza inanıyoruz. Türkiye'in önde gelen şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Kapsamlı bir kalite destek hizmetleri portföyü sunarak, müşterilerin ihtiyaçlarına göre en zorlu sektörlerde kaliteli çözümler uygulamaktadır.

Kabiliyetlerimiz

Network Güvenlik

95%

Yaşam Boyu Danışmanlık ve Eğitim

90%

Ağ Yönetimi

92%

Takım Ruhu ile Geleceğe Yön Verme

100%

Başarı Hikayemiz

Başarı Hikayemiz

NEMA programı

2002-2003
Başarı Hikayemiz

Stok Takip Programı

2003-2004
Başarı Hikayemiz

Güvenlik Kamera Kayıt ve İzleme Programı

2004-2005
Başarı Hikayemiz

Öğrenci Takip Yazılımı

2005-2006
Başarı Hikayemiz

Bulut Bilişim Hizmetleri

2003-2017
Başarı Hikayemiz

Güneşli Konutlar Güvenlik ve Network Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

2009-2011
Başarı Hikayemiz

Ayapı&Nida inşaat İGo Egeperla Güvenlik ve Network Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

2012 - 2014
Başarı Hikayemiz

Gplus Güvenlik ve Network Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

2013-2014
Başarı Hikayemiz

Gmarin Güvenlik ve Network Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

2013-2016
Başarı Hikayemiz

Divan Otel Güneşli Güvenlik ve Network Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

2013-2017

Çözüm Ortaklarımız & Referanslarımız